окна фотограф html php памятники знакомства

Krustpils iela 33, Rīga, Latvija       +371 29443575

Ko vajadzētu zināt par automašīnu spoguļiem.

 

Ja Jums nākas saskarties ar spoguļa problēmu uz jūsu auto ir svarīgi zināt nākamo:

 • Spoguļus izšķir pēc krāsas toņa, redzes leņķa un spoguļa pamatnes stiprinājuma uz pegrieziena mehānisma korpusā;
 • Pamattoņi: brūns(kaparbrūns), gaišzils, gaišs, bez toņa un pašaptumšojošie (hameleoni). Pašaptumšojošie spoguļi parasti dienas laikā ir netonēti, bet tumšaja diennakts laikā tie paši automātiski ietonējas. Standartā tie ietonējas zilā vai brūngana tonī, kas ir atkarīgs no automāšīnas modeļa un izgatavotāja;
 • Apskata leņķis: taisns spogulis kā mēbelēm mājās, pussfēra ar nelieli ieliekumu, A-sfēra ir pussfērisks spogulis ar papildu izliekumu galā, sfēra vai panorāmas spoguļi:
  • taisns spogulis kā mēbelēm mājās. Šāda tipa spoguļi attēlu ataino viens pret vienu, tāds kāds ir patiesībā, ne pietuvina, ne attālina
  • pussfēra ar nelieli ieliekumu. Šāda tipa spoguļi attēlu it kā attālina, toties tie ataino lielāku apskates laukumu
  • A-sfēra ir pussfērisks spogulis ar papildus ieliekumu spoguļa tālākajā malā un ieliekums atdalīts ar strīpu. Šis papildus ieliekums ļauj apskates laukumu paplašināt vēl lielāku, daļēji nosedzot tā saucamo "aklo zonu"
  • sfēra vai panorāmas spoguļi ar lielu izliekumu un tos parasti izmanto smgajām automašīnām un tehnikām pie kabīnes, lai vadītājs varētu labāk saskatīt sķēršļus un veikt attiecīgos manevrus.

 

Spoguļa pamatnes stiprinājums.

Tie pēc formas ir dazādi. Apaļi, pusapaļi, četrkantaini, bet viņiem visiem noteikti būs plastmasa kājņas - sprūdas ar kuru palīdzību tas turās uz pagrieziena mehānisma. Šie stiprinājumi nav savsatrpēji savietojami - neturēsies uz tam neparedzētā pagrieziena mehānisma. Dažādām automašīnu marku grupām parasti tie ir dažādi. Vienam un tam pašam automāsīnas modelim pagrieziena mehānismi var atšķirties Tas ir atkarīgs no automašīnas izlaiduma gada. Pārejas modeļiem arī pēc vin nummuriem.

Pašiem iegadājoties un nomainot spoguļus viss augstāk minētais ir jāņem vērā un darba veicējam vajag ievērot piesardzību lai nomainot spoguli neko lieku nesalauztu.

Uzmanīgi paskatīties - vai nesagroza spoguli.

Spoguļu remontā un uzstādīšanā ir daudz nianšu .

 

Mūsu serviss ir gatavs palīdzēt atrisināt problēmu ar jūsu spoguļiem:

 • Sniegt bezmaksas konsultāciju;
 • Izagatavot un uzstādīt jaunus spoguļus pat ja nav oriģīnālās spoguļa pamatnes, kura paredzēta Jūsu autospoguļa pagrieziena mehānismam;
 • Renovēt vai nomainīt spoguļa apsildes elementu;
 • Atremontēt pagrieziena mehānismu, spoguļa korpusu un veikt citus tamlīdzīgus darbus. Darbam un materiālam tiek dota garantija.

Pastāvīgiem klientiem un autoservisiem - atlaides.

Iepriekš pierakstoties, Jūs ietaupīsiet laiku un naudu.

 

 

Plakans spogulis

PusSfērisks spogulis

А-sfērisks spogulis

Panorāmu spogulis

Spoguļa apsilde